Iroda

.

• Szabad vallás tanárt keresünk

Iskolánk az alsó és közép tagozatra SZABAD VALLÁS ÓRAADÓ TANÁRT keres heti 6 órában.

Olyan pedagógusok jelentkezését várjuk, akik nyitottak az antropozófiára és a Waldorf-pedagógiára, a folyamatos önképzésre. Szívesen vennének részt egy független, önigazgató iskola életében.

Elvárt képességek:

·         magas szinten képes együttműködni,

·         elfogadó és nyitott a különbözőségek iránt,

·         rugalmas,

·         innovatív, fontosnak tartja a folyamatos önfejlesztést.

• Múltidéző táncdalfesztivál a Fészekben

2014. február 13.

jön, jöN, jÖN, JÖN!!! ami még nem volt (idén), az igazi, a hamisítatlan, ahogy még sosem láttuk: TÁNCDALFESZTIVÁL  A FÉSZEKBEN! Február 15-én kapd fel a tánccipőd, mert újra itt a Szülők Farsangi Mulatsága!!

• A novemberi ebédbefizetés ÁTHELYEZVE

2013. november 4.

Figyelem, a novemberi ebédbefizetés  ÁTHELYEZVE  11-12-13-14. napokra.
    Mivel ez már az új időszak, kérek mindenkit aki ezidáig nem ebédelt, de
    szeretne, vagy ebédelt, de már nem szeretne, küldjön nekem emailt, november
    7.-n reggel 8 óráig. Ha nem kapok értesítést, az eddigi befizetők szerint fogom
    az ebédet megrendelni erre a hétre is.

• Tervezd meg TE a Fészek Iskola új logóját!

2013. szeptember 30.

Felhívás iskolánk legfőbb arculati elemének megújítására!

Ha jól ismered és szívedben hordozod iskolánkat, akkor tervezd meg Te, az intézmény szellemiségét hűen tükröző emblémát, szimbólumot!

Szeretettel várjuk igényes, ötletes munkádat, legyél bár felsős diák, öregdiák, kreatív szülő, kedves ismerős!

A logóval kapcsolatos lényeges elvárások: