Megszépül iskolaudvarunk!

2014. május 23.

Ősszel már megújult iskolaudvar fogadja tanulóinkat mivel iskolánk több mint 4700 szavazattal az ötödik helyen végzett a Cetelem Zöldsuli pályázat szavazásán. Mindenkinek köszönjük, aki a Fészek Waldorf Iskolát támogatta szavazatával!

A 15 napig tartó szavazás május 21-én éjfélkor zárult és a szavazatok hitelesítése után a mai napon biztossá vált, hogy iskolánk bekerült az első hat támogatott iskola közé. A támogatásnak köszönhetően a nyár folyamán barátságossá, széppé és izgalmassá varázsolhatjuk iskolánk alsó udvarát.

A jelenleg igen meredek erodálódó alsó udvarunkon kialakítunk három akáccölöpökkel megtámasztott ösvényt, amelyeket mászó létrák kötnek majd össze. Az utak közötti területet  őshonos növényzettel ültetjük be, amely alkalmas arra, hogy gyökérzetével megkösse a talajt. A munkát a szülők, gyerekek, tanárok közösen végzik, erősítve az összetartozást és hangsúlyozva a közösség és a közösen végzett munka értékét.

Köszönjük minden barátunknak, aki szavazott ránk, és aki továbbküldte, megosztotta felhívásunkat!

Az alsó iskolaudvar kertrendezési terve, amely támogatóinknak köszönhetően megvalósulhat: