Történelem egyszakos vagy történelem-bármely szakos tanár

Leendő kollégánk a 9. osztálytól a 13. osztályig tart epochát (3-4 hetes időszakon keresztül történő oktatás egy adott témában), szakórákat, igény esetén fakultációt és egyéb foglalkozást diákjainknak. Szorosan együttműködik az osztályban tanító többi tanárral, figyelemmel kíséri a diákok testi, lelki és szellemi fejlődését. Részt vesz a heti tanári konferenciákon és az iskola rendezvényein. Együttműködik a szülőkkel, a szülői esteken (szülői értekezlet) képet tud adni a munkájáról. Az ideális jelentkező rugalmas, fiatalos lendülettel vesz részt az iskola életében, mindig kész az újításokra és hisz a folyamatos fejlődésben.

Olyan pedagógusok jelentkezését várjuk, akik nyitottak az antropozófiára és a Waldorf-pedagógiára, valamint végzettségüket tekintve megfelelnek a Magyar Waldorf Iskolák kerettantervében meghatározottaknak.

Szükséges végzettség:

A tantárgynak megfelelő szakos egyetemi szintű vagy mesterfokozatú tanár, e mellett akkreditált pedagógus-továbbképzésen szerzett Waldorf-pedagógusi képesítéssel rendelkezik vagy a munkába lépéstől számított 3 éven belül megkezdi Waldorf-pedagógiai tanulmányait.

Jelentkezés:

A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat kérjük csatolni:

 • szakmai önéletrajz,
 • motivációs levél,
 • ajánlások, referenciák és
 • az állás betöltéséhez szükséges dokumentumok másolatait.

Pályakezdők is jelentkezhetnek!

A pályázatokat az ugyvivo@feszekiskola.hu e-mail címre várjuk!

 

SZABAD VALLÁS ÓRAADÓ TANÁRT keresünk az általános iskola közép tagozatára a 2017/18-as tanévtől.

Olyan pedagógusok jelentkezését várjuk, akik nyitottak az antropozófiára és a Waldorf-pedagógiára, a folyamatos önképzésre. Szívesen vennének részt egy független, önigazgató iskola életében. Heti munkavégzés ideje: 6 óra, általános iskola közé tagozatán.

Elvárt képességek:

·        magas szinten képes együttműködni,

·        elfogadó és nyitott a különbözőségek iránt,

·        rugalmas, innovatív, fontosnak tartja a folyamatos önfejlesztést.

Szükséges végzettség:

Tanítói vagy főiskolai tanári végzettség, valamint több éves Waldorf-tanári gyakorlat és rendszeres részvételszabad vallás tanárok szakmai találkozóin és továbbképzésein.

Csatolandó dokumentumok:

·        szakmai önéletrajz,

·        motivációs levél,

·        az állás betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló dokumentumok másolatai

A jelentkezéseket az ugyvivo@feszekiskola.hu címre várjuk.

 

Iskolánk INFORMATIKA SZAKOS ÓRAADÓ TANÁRT keres gimnáziumi tagozatára a 2017/18-as tanévtől.

Olyan pedagógusok jelentkezését várjuk, akik nyitottak az antropozófiára és a Waldorf-pedagógiára, a folyamatos önképzésre. Szívesen vennének részt egy független, önigazgató iskola életében. Heti munkavégzés ideje: 8 óra, középiskolai osztályokban.

Elvárt képességek:

 • magas szinten képes együttműködni, 
 • elfogadó és nyitott a különbözőségek iránt,
 • rugalmas,
 • innovatív, fontosnak tartja a folyamatos önfejlesztést.

Szükséges végzettség:

A tantárgynak megfelelő szakos egyetemi szintű vagy mesterfokozatú tanár, e mellett akkreditált pedagógus-továbbképzésen szerzett Waldorf-pedagógusi képesítéssel rendelkezik vagy a munkába lépéstől számított 3 éven belül megkezdi Waldorf-pedagógiai tanulmányait.

Csatolandó dokumentumok:

 • szakmai önéletrajz,
 • motivációs levél,
 • az állás betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló dokumentumok másolatai

A jelentkezéseket az ugyvivo@feszekiskola.hu címre várjuk.

                                                                     Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány                                                                                                               
Székhely: 2083 Solymár, Bocskai u. 23. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: gazdalkodas@feszekiskola.hu
Közhasznúsági fokozata: kiemelten közhasznú alapítvány Adószám: 18665415-1-13

Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Székhely: 2083 Solymár, József Attila utca 26. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: iskolatitkar@feszekiskola.hu

OM azonosító: 101641