A Solymári Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI

Gyógypedagógust

keres félállásban a 2017/18-as tanévtől.

Leendő kollégánk feladata 6.-12. osztályfokokon elsősorban a BTM-esek segítése, diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia reedukáció lenne. Szorosan együttműködik az osztálytanítókkal, osztálykísérőkkel és szaktanárokkal, figyelemmel kíséri a diákok testi, lelki és szellemi fejlődését. Részt vesz a heti tanári konferenciákon és az iskola rendezvényei, együttműködik a szülőkkel.

Az ideális jelentkező rugalmas, fiatalos lendülettel vesz részt az iskola életében, mindig kész az újításokra és hisz a folyamatos fejlődésben.

Olyan pedagógusok jelentkezését várjuk, akik nyitottak az antropozófiára és a Waldorf-pedagógiára, valamint végzettségüket tekintve megfelelnek a Magyar Waldorf Iskolák kerettantervében meghatározottaknak.

Szükséges végzettség:

Tanulásban akadályozottak pedagógiája, logopédia, vagy pszichopedagógia szakon végzett gyógypedagógus végzettség.

Extra lesson végzettség előnyt jelent.

Jelentkezés:

A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat kérjük csatolni:

• szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • ajánlások, referenciák és
  • az állás betöltéséhez szükséges dokumentumok másolatait.

Pályakezdők is jelentkezhetnek!

A pályázatokat az ugyvivo@feszekiskola.hu e-mail címre várjuk!