Javában tart a kosárlabdázóknál a bajnoki szezon, folyamatosan játsszák a mérkőzéseket a gyerekek! Sokat dolgoznak az edzéseken és örömmel játszanak. Hétvégenként sokszor fáradtan lemondanak a pihenésről és csatába indulnak. Tapasztalnak, tanulnak, fejlődnek. Az adventi bátorság hetében legyőzték önmagukat félelmeiket és megnyertek egy mérkőzést. Végig nagyon szoros volt az eredmény, harcos és lendületes volt a játék. Minden egyes pontért meg kellett küzdeni. Ebben a kiélezett helyzetben történt egy csodálatos dolog. Támadásba lendültünk és elesett az ellenfél játékosa. Könnyedén kosarat szerezhettünk volna, azonban a játékosunk megállt megfogta a labdát és felsegítette az ellenfelet a földről. Mindezt a világ legtermészetesebb módján tette. Már ekkor győztünk! Nagyon örülök, hogy ilyen játékosaink és ilyen csapatunk van.

Köszönöm ezt a karácsonyi ajándékot!

PappTibor

Edző