Évekkel ezelőtt volt egy álmunk: a gyermekek egészséges fejlődéséhez nélkülözhetetlen sportolási teret hozunk létre Solymáron. Az álomból tervek lettek, rengeteg munka és óriási feladat. Terveink szerint még az idén átadásra kerülő tornacsarnokunk - amely nemcsak iskolánk közel 400 diákjának és sportegyesületünk, a Parthus SE-ben kosarazóknak biztosít majd edzési lehetőséget, de egyben Solymár és vonzáskörzetének egy színvonalas kulturális- és sportközpontja lesz -, fantasztikus közösségi összefogásból teremtődik.
Mindenkinek köszönet ezért az összefogásért és támogatásért!

Újabb állomáshoz értünk, így szeretettel meghívunk Benneteket

tornacsarnok alapkőletételének ünnepségére

melyet 2017. május 4.-én csütörtökön 13.30-14.30 között tartunk

az épülő csarnoknál (2083, Solymár, Rókus u., hrsz. 4078).

Tervezett program:

- Himnusz
- Szalay Ferenc, Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége elnöke, köszöntő
- Dr. Szente Kálmán, Solymár polgármestere, köszöntő
- Karkus Ottó, Fészek Waldorf Iskola igazgatója, köszöntő
- kosarasok rövid műsora
- ünnepélyes alapkőletétel
moderátor: Dr. Kátai Szabolcs, Parthus Sportegyesület ügyvezető, Kosárlabda Szakosztály elnöke

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!