Kedves Barátaink!

A mai napon a Magyar Waldorf Szövetség és a Waldorf Ház egy különleges adománygyűjtő kampányba kezdett az adjukossze.hu oldalon. A kampány célja, hogy minden, a téma után érdeklődő Waldorf-iskola és Waldorf-óvoda élhessen a lehetőséggel és a Waldorf -pedagógia 100 évfordulójára, 2019-re bemutató méhészetekkel gazdagodhasson.

Kérünk titeket, hogy segítsétek a kezdeményezést akár anyagi, akár a hír terjesztésének támogatásával.

A támogatásokat nagyon köszönjük a gyerekek és a méhek nevében is!

FONTOS: November 28-a adakozó kedd, ami azt jelenti, hogy az ezen a napon adott támogatásokat a Magnet Bank megduplázza!

https://adjukossze.hu/kampany/1209

https://www.youtube.com/watch?v=5YMNHu5gvaY

                                                                     Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány                                                                                                               
Székhely: 2083 Solymár, Bocskai u. 23. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: gazdalkodas@feszekiskola.hu
Közhasznúsági fokozata: kiemelten közhasznú alapítvány Adószám: 18665415-1-13

Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Székhely: 2083 Solymár, József Attila utca 26. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: iskolatitkar@feszekiskola.hu

OM azonosító: 101641