Iskolánk 1994-ben kezdte meg működését nyolc gyermekkel. 1997-ben költözött az alsó tagozat a máig is az alsóbb osztályoknak otthont adó József Attila utcai épületbe. Az iskolai létszám folyamatos bővülésének köszönhetően újabb épületre volt szükség, ekkor került az alapítvány tulajdonába a Madách utcai épület, ahová 2002-ben költöztek be a közép és felső tagozatos diákok (gimnazisták).

Jelenleg 8 évfolyamon, 9 osztályban tanulnak az alsó és közép tagozatos diákjaink: az ötödik évfolyamon párhuzamos osztály van. A diákok a József Attila utca és Madách utcai épületekben tanulnak, ahol fafaragó műhely, euritmia és kézimunka terem is a rendelkezésünkre áll.

Bár az osztályaink maximális létszámokkal működnek, ha érdeklődnek iskolánk iránt a jelentkezéssel kapcsolatban írjanak az iskolatitkar(kukac)feszekiskola.hu címre vagy hívják az iskolatitkárságot.