A Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI

INFORMATIKA és MATEMATIKA és/vagy FIZIKA

szakos tanárt keres

keres teljes állásra a 2018/19-es tanévre,

majd a 2019/2020-as tanévtől fél állásra, határozatlan idejű szerződéssel

Olyan pedagógus jelentkezését várjuk, akik nyitottak a Waldorf-pedagógiára és az antropozófiára, a folyamatos önképzésre. Szívesen venne részt egy önigazgató iskola életében. Az ideális jelölt matematikát tud tanítani a 6-13., fizikát a 9-12. és informatikát a 9-13. évfolyamok valamelyikén. Informatikából érettségiztet is.  

Elvárt képességek:

·        magas szinten képes együttműködni,

·        elfogadó és nyitott a különbözőségek iránt,

·        rugalmas, innovatív, fontosnak tartja a folyamatos önfejlesztést.

Szükséges végzettség:

A tantárgynak megfelelő szakos egyetemi szintű vagy mesterfokozatú tanár, továbbá előny, ha akkreditált pedagógus-továbbképzésen szerzett Waldorf-pedagógusi képesítéssel rendelkezik. Amennyiben nem rendelkezik Waldorf-pedagógus képesítéssel, nyitott a képzés elvégzésére.

Csatolandó dokumentumok:

·        szakmai önéletrajz,

·        motivációs levél,

·        az állás betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló dokumentumok másolatai

A jelentkezéseket az ugyvivo@feszekiskola.hu címre várjuk.

                                                                Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány                                                                                                               
Székhely: 2083 Solymár, Bocskai u. 15. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: gazdalkodas@feszekiskola.hu
Közhasznúsági fokozata: kiemelten közhasznú alapítvány Adószám: 18665415-1-13

Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Székhely: 2083 Solymár, József Attila utca 26. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: iskolatitkar@feszekiskola.hu

OM azonosító: 101641