Tájékoztató előadások időpontja: 2018. február 7.,  21., 28. és március 7. 18 óra Madách utcai épület Euritmia terme (Cím: Pilisvörösvári u. 6., bejárat a Madách utca felől)

A jelentkezési lapok leadása február 1.-március 14. között lehetséges a József Attila utcai épület irodájában, félfogadási időben.

A jelentkezés része az ide kattintva is elérhető űrlap kitöltése. Az űrlap adatainak megadása után a KÜLDÉS gombbal lehet a kérdőívet eljuttatni hozzánk. Az űrlapon megadott e-mail címre fogjuk ezt követően elküldeni a Kérdőívet, amelynek kérdései a gyermek fejlődésére, személyiségére irányulnak és segítik a Tanári Kollégiumot a gyermekről való "képalkotásban". Ha a Kérdőív nem érkezik meg 1 napon belül a megadott e-mail címre, kérjük, hogy jelezze az iskolatitkar@feszekiskola.hu címen.

JELENTKEZÉSI ŰRLAP

A jelentkezési lapok leadási határideje: 2018. március 14.

 

 

                                                                Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány                                                                                                               
Székhely: 2083 Solymár, Bocskai u. 15. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: gazdalkodas@feszekiskola.hu
Közhasznúsági fokozata: kiemelten közhasznú alapítvány Adószám: 18665415-1-13

Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Székhely: 2083 Solymár, József Attila utca 26. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: iskolatitkar@feszekiskola.hu

OM azonosító: 101641