Fenntartó

Iskolánk alapítója és fenntartója a Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány (SZWNA) – címe: 2083 Solymár, Bocskai utca 23.

A Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány alapítói:
Pusztai Judit, Szederkényi Sándor és a MAKONA Kft.

A Fészek Iskola fenntartásával kapcsolatos feladatokat a SZWNA alapítói által felkért tagokból álló Kuratórium végzi. Az alapítvány kuratóriumának tagjai a Fészek Iskola szülői köréből, a Tanári Kollégium meghívott tagjaiból és az alapítók által felkért más tagokból áll. Feladatuk az iskola szellemi és anyagi hátterének alapítványi keretek között történő biztosítása.

A Kuratórium tagjai:
Dr. Jakab Tibor
Várkonyi Csaba
Dr. Kátai Szabolcs
Karkus Ottó
Piroska László
Körbl Balázs
Házi Imre

A Felügyelő Bizottság elnöke:
Mezei Mihály

A Felügyelő Bizottság Tagjai:
Dr. Madari Tibor