2021 szeptemberétől a havi ebédrendelés új elektronikus platformon történik az alábbi felületen: menza.feszekiskola.hu.

Kérdés esetén az alábbi email címre írjatok: feszekmenza@feszekiskola.hu

EBÉDBEFIZETÉS

Ebédbefizetés

A Fészek Iskola számára a Sólyomfészek Szövetkezet biztosítja az egészséges alapanyagokból és eljárással készülő – és bátran jóízűnek mondható – meleg étkezést a gyermekétkeztetés jogszabályi előírásainak betartásával. A szülőknek a tanév elején minden gyermek után nyilatkozniuk kell, hogy kívánják-e az intézményi étkeztetés keretében a déli meleg ebédet, illetve a további két étkezés biztosítását igénybe venni, vagy ezekről maguk gondoskodnak. A következő hónap étlapjait igyekszünk a hónap közepéig feltölteni.
Az ebéd megrendelés és lemondás kizárólag az erre a célra fejlesztett elektronikus felületen történik https://menza.feszekiskola.hu/login. Az oldal használatához regisztráció szükséges. A regisztráció menete: első körben a szülő regisztrál, mint szülő és csak ezt követően tudja az iskolába járó gyermeke(i)t regisztrálni. A regisztrációt követően lehetséges az ebéd megrendelés illetve lemondás.
• Megrendelés: kizárólag az erre a célra fejlesztett elektronikus felületen keresztül történhet. Minden hónapban egy hét áll rendelkezésre a következő havi étkezés megrendelésére (általában hónap 20.-a után), erről a megszokott kommunikációs felületeken tájékoztatjuk a szülőket.
• Lemondás: a megrendelt ebédet kizárólag ugyanazon elektronikus felületen lehet lemondani. A másnapi ebédet a megelőző tanítási napon 9 óráig lehetséges lemondani.
• Befizetés: A megrendelt ebédet azonnal ki kell fizetni, erre szolgál a felületbe integrált bankkártyás fizetési lehetőség, illetve a programban megjelenő egyenlegből vonható le. Egyenleg feltöltésre kizárólag készpénzes befizetéssel van lehetőség az irodán, nyitvatartási időben. A lemondásokból adódó jóváírás is a felületen látható egyenlegben jelenik meg, mely a következő fizetési tranzakciónál felhasználható (a rendszer automatikusan felkínálja).
• Számlázás: a befizetések után készített számla az elektronikus felületről tölthető le