Múltidéző táncdalfesztivál a Fészekben

2014. február 13.

jön, jöN, jÖN, JÖN!!! ami még nem volt (idén), az igazi, a hamisítatlan, ahogy még sosem láttuk: TÁNCDALFESZTIVÁL  A FÉSZEKBEN! Február 15-én kapd fel a tánccipőd, mert újra itt a Szülők Farsangi Mulatsága!!

Mivel mi nem öregszünk (csak a gyerekeink nőnek), mulassunk újra együtt hajnalig, és a fényes jövő építését megszakítva egy kis időutazással ugorjunk fejest a 70-80-90-es évek sziruposan édes emlékeibe. Kis múltidéző játékra hívjuk fel a tisztelt nagyérdeműt, ahol is egy TÁNCDALFESZTIVÁL keretében minden osztály szülői közössége énekes-táncos formában felvillanthatja még ifjonti korában a pop-rock világában szerzett és mindmáig feldolgozatlan, traumatikus erővel bíró élményeit.
FIGYELEM! Nevezési határidő: február 10.

Nevezéseiteket küldjétek Szekeres Dávidnak a civilbringa(kukac)gmail.com címre a produkciónév és évfolyam megadásával. Helyszíni nevezést nem áll módunkban elfogadni és az öt (5) perces időkorlát túllépése sem megengedett!

Időpont: Február 15, szombat 19 órától – hajnalig
Helyszín: solymári Fészek iskola