Az őszi papírgyűjtést MOST keddtől-vasárnapig
2016.10.04-10.09-ig meghosszabbítottuk.

Kedd reggeltől vasárnap estig lehet hozni az összegyűjtött újságokat, folyóiratokat,kartonokat, prospektusokat. Akinek van szabad kapacitása, érdemes lehetmég megkérdezni a környékbeli üzleteket, utazási irodákat, szomszédokat, hátha van elfekvő, elszállításra váró papírjuk.

A konténert 4-én, kedden kora reggel hozza a Budafok Recycling teherautója a Pacsirta utcai parkolóba.
Várjuk a már összegyűjtött újságokat, kartonokat, papírt, katalógusokat! Aki nagyobb mennyiségű papírra bukkan, szóljon, igyekszünk segíteni az elszállításban. Akinek kérdése van addig is a tárolással kapcsolatban, Szabó Évát keresheti.
Ebben az időszakban, kérjük a konténer környékén fokozottan figyeljetek gyermekeitekre!
Eredményes papírgyűjtést mindenkinek!

Szabó Éva háziasszony, Wagner Andrea szülő