Kedves Fészek Közösség, Kedves Jövőbeli Nézőink!

Hatalmas örömünkre iskolánk tulajdonába került egy saját, fából készült színház, az Orpheum.

A szűk, felszerelés nélküli termekben való próbálások, a folyamatos költözések és az utolsó pillanatos helyszín keresések után rengeteg lehetőséget látunk ebben az épületben, ezért páran a diákok közül Bereczky Sámuel zenetanárral, Mesterházy Mária és Ilyés Lénárd drámatanárokkal összefogtunk, hogy programokkal és élettel töltsük meg új közösségi helyünket. Hogy pontosan hosszú távon mire szeretnénk használni ezt az épületet?
Terveinkből az alábbi plakáton olvashattok egy kis ízelítőt.

PDF (oldalon belül jelenik meg):