Kedves Szülők!

Honlapunkon elérhető a 2023/24-es tanév első osztályába való jelentkezésének részletes folyamata: Elsős felvételi

A tájékoztató előadások időpontjai:

>> Március 4. szombat 10-14h: bepillantás az egyes évfolyamok munkájába (a József Attila és Madách utcai épületekben, találkozás délelőtt 10 órakor az Arany Korona vendéglő parkolójában)
>> Március 8. szerda 18-20h: gazdálkodás és működés a szociális hármas tagozódás szellemiségében (Fészek Csarnok euritmia terem, Rókus utca 1.)
>> Március 14. kedd 18-20h: az osztálytanító bemutatkozása (Madách utca 6. euritmia terem)
A jelentkezési lapok leadásának határideje március 17. péntek déli 12 óra , melyeket személyesen kérünk behozni a József Attila utcai épület irodájába.

A jelentkezés első lépése az ide kattintva is elérhető űrlap kitöltése. Az űrlap adatainak megadása után a KÜLDÉS gombbal lehet a kérdőívet eljuttatni hozzánk. Az űrlapon megadott e-mail címre fogjuk ezt követően elküldeni a Kérdőívet, amelynek kérdései a gyermek fejlődésére, személyiségére irányulnak és segítik a Tanári Kollégiumot a gyermekről való képalkotásban. Ha a Kérdőív nem érkezik meg 1 munkanapon belül a megadott e-mail címre, kérjük, hogy jelezze az iskolatitkar@feszekiskola.hu címen. Minden további kérdésre is ezen az email címen kaphat választ.

A játékos felvételi időpontjai várhatóan: március 24 péntek délután, 25. szombat és 26. vasárnap. A jelentkezőket a megadott email címen fogjuk tájékoztatni.

JELENTKEZÉSI ŰRLAP

Szeretettel várjuk az új elsősöket!

A Fészek Waldorf Iskola Tanári Kollégiuma