Jótékonysági aukció iskolánk javára

2013. június 11.
A szeretettel vár minden kedves támogatót és érdeklődőt 2013. 06. 15-én 15:00-kor a III. Fészek Aukcióra, amely jótékonysági aukció iskolánk fenntartója, a Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány javára! 

A Szabad Waldorf Alapítvány jótékonysági aukciót szervez, melynek bevételét az általa fenntartott, a hazai Waldorf mozgalom mérföldköveiként számon tartott intézmények, a Solymári Fészek Waldorf Iskola és a Solymári Waldorf Óvoda, működésére és fenntartására fordítja.

Az alapítvány, e fenntartói feladatának már 1994-óta eleget tesz azzal a céllal, hogy olyan gyermekek nevelését tegye lehetővé, akik a teremtő kreativitás alkotó szellemében fordulnak  természeti és társadalmi környezetük felé. Illetve akik képesek a jövő kihívásainak eleget tenni, egyúttal a múlt kérdéseire is választ tudnak találni, s így szabadon és magabiztosan állnak bele a földi létbe.

Az kikiáltásra kerülő tárgyak magját kortárs magyar képzőművészek alkotásai, valamint az intézményeinkbe járó gyerekek szüleinek felajánlásai képezik. A tárgyak katalógusát hamarosan megtekinthetik!

Időpont: 2013. 06. 15. 15:00.

Helyszín: Solymári Waldorf Óvoda épület, 2083 Solymár, Panoráma utca 5-7.

A kiállítás megtekinthető 2013. 06. 15. 10:00-tól.

Képzőművészeti alkotások katalógusa: www.feszekiskola.tumblr.com

Nem-képzőművészeti alkotások műsora: www.feszekaukcio.tumblr.com

Amennyiben felelősséget érez a nevelés jövőjéért, illetve érdekli a kortárs művészet, a régi tárgyak vagy csupán egy kellemes nyári délutáni időtöltést keres, akkor kérjük látogasson el rendezvényünkre!

Aukciónkon nagyértékű kortárs festők anyagai mellett, kisebb értékű tárgyakra, régiségekre, gyerekek alkotásaira egyaránt lehet licitálni! Bárki a saját lehetősége szerint lehet támogató!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt, vásárolni és gyönyörködni kívánó látogatót!

                                                                     Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány                                                                                                               
Székhely: 2083 Solymár, Bocskai u. 23. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: gazdalkodas@feszekiskola.hu
Közhasznúsági fokozata: kiemelten közhasznú alapítvány Adószám: 18665415-1-13

Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Székhely: 2083 Solymár, József Attila utca 26. Telefonszám: 06-26-360-306 E-mail cím: iskolatitkar@feszekiskola.hu

OM azonosító: 101641