2013. szeptember 30.

Felhívás iskolánk legfőbb arculati elemének megújítására!

Ha jól ismered és szívedben hordozod iskolánkat, akkor tervezd meg Te, az intézmény szellemiségét hűen tükröző emblémát, szimbólumot!

Szeretettel várjuk igényes, ötletes munkádat, legyél bár felsős diák, öregdiák, kreatív szülő, kedves ismerős!

A logóval kapcsolatos lényeges elvárások:

felismerhetően és egyszerűen szimbolizálja Iskolánkat
    jól használható legyen az elektronikus média felületeken
    legyen egyedi, könnyen felismerhető, megkülönböztethető
    egyszínű (monokróm) változatban is használható legyen

Előnyben részesülnek azok a tervek, amelyek tartalmaznak egy kidolgozott vizuális jelet (embléma) és tipográfiát (az iskola neve), az emblémának alkalmasnak kell lenni arra, hogy az iskola nevének megjelenítése nélkül is átvihető legyen a köztudatba, egyértelműen az iskola jelképévé válhasson.

Beadási határidő: 2013. október 17.