Karbantartót keresünk

A solymári Fészek Waldorf Iskola karbantartót keres részmunkaidős munkaviszonyra vagy szolgáltatói szerződésessel.

Főbb feladatok:
- 3 iskolai telephely napi karbantartási feladatainak ellátása (vizesblokkok szerelvényeinek javítása, elektromos és fűtési rendszer folyamatos ellenőrzése, kisebb javítások elvégzése, bútorok állagmegőrzését segítő javítások, stb.).
- Éves karbantartási munkák felmérése, ütemezés tervezése, várható költségekre javaslattétel.
- Nagyobb szerelési munkák megszervezése, kapcsolattartás a felújítás kivitelezőivel.
- Szerszámkészlet gondozása, pótlása.
- Kisebb tárgyak mozgatása az épületek között, elsősorban rendezvényekhez kapcsolódóan.

Jelentkezés a 2018/19-es tanévre

Tájékoztató előadások időpontja: 2018. február 7.,  21., 28. és március 7. 18 óra Madách utcai épület Euritmia terme (Cím: Pilisvörösvári u. 6., bejárat a Madách utca felől)

Keressük a 2018/19-es tanév első osztály OSZTÁLYTANÍTÓJÁT

Leendő kollégánk az 1. osztálytól a 8. osztályig tanítja a gyerekeket. Szorosan együttműködik az osztályban tanító többi tanárral, figyelemmel kíséri a diákok testi, lelki és szellemi fejlődését. Részt vesz a heti tanári konferenciákon és az iskola rendezvényein. A gyerekekkel és a szülőkkel is együttműködik, képes megértetni és elfogadtatni az iskolában és az osztályában folyó pedagógiai munka okait. Rendszeresen szülői esteket tart.

MATEMATIKA-FIZIKA-INFORMATIKA SZAKOS TANÁRT keresünk!

A Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI

INFORMATIKA és MATEMATIKA és/vagy FIZIKA

szakos tanárt keres

keres teljes állásra a 2018/19-es tanévre,

majd a 2019/2020-as tanévtől fél állásra, határozatlan idejű szerződéssel

Karácsonyi Játék december 21.én 17 órakor a Madách utca udvarán

Kedves Szülők,
szeretettel várunk Benneteket Karácsonyi Játékunkra december 21.-én csütörtökön 17.00-tól a Madách utcai épületünk udvarán.
Az előadás szabadtéri, ezért kérjük, öltözzetek melegen. Forró teáról gondoskodunk.

Áldott adventi készülődést kívánunk,
Tanári Kollégium